Спільні фото Монатіка з коханою Іриною Демічевою – справжня рідкість, якою артист тішить прихильників нечасто. Проте шанувальники й самі відшукують архівні кадри на просторах Інтернету та публікують їх у фан-сторінках в інстаграмі.

Читайте також Монатік прикрасив обкладинку глянцю і розповів про карантин: Час кохати

Так, користувачів соцмереж вразила світлина, на якій закохані позують у столиці 7 років тому. На той час Монатік ще не був одружений зі своєю обраницею, адже вони зіграли весілля лише 2015-го року, коли пліч-о-пліч пройшли через борги, життєві труднощі й орендовані квартири.

Прихильники порівняли два фото, різниця між якими – 7 років. Очевидно, що за цей час Монатік пройшов шлях від аматора до зрілого артиста, який вписав своє ім'я в історію сучасної української музики. Тому фани у коментарях наголосили, що кумир мільйонів змужнів, а от на Ірину час не вплинув.

Нагадаємо, що подружжя виховує двох синів – Данила та Платона, й разом працює над спільним проєктом Monatik, у якому кохана виконавця виступає у ролі менеджера. Карантин родина проводила у повному складі у приватному будинку й нарешті змогла насолодитися компанією одне одного. Раніше Монатік замилував мережу світлинами з синами, на яких вони позують на дивані й розглядають численні нагороди зіркового татка.