За словами Тіма Кука, загалом Apple Watch обійшли з продажу Rolex, Fossil, Omega і Cartier. А 97% покупців задоволені покупкою продукту. Цифри продажів знову не називаються, але за словами Кука за останній квартал, в порівнянні з цим же кварталом минулого року, зростання склало 50%.

Читайте також: Презентація iPhone 8: онлайн

Нові Apple Watch Series 3 мають вбудований стільниковий модуль з підтримкою LTE. Таким чином по годинах можна дзвонити і скачувати музику без прив'язки до iPhone. Також до гаджетів додадуть нові спортивні функції, в тому числі для тих, хто займається плаванням, – вони зможуть працювати під водою.


Нові Apple Watch під водою

Також на екран циферблата годинника буде виводитися інформація з пульсометра. Apple Watch тепер будуть сповіщати про підвищення пульсу, якщо людина не займається спортом.

Окрім того компанія Apple запускає програму Apple Heart Stady разом зі Стенфордським університетом, щоб вивчати хвороби серця.


Цього року компанія Apple вирішила приділити особливу увагу людям з вадами серця

Особливу увагу було приділено тому, що екран гаджета є також антеною, тому корпус Apple Watch не змінився в порівнянні з минулим поколінням. Також годинник отримали новий процесор Apple W2, завдяки чому вони на 70 відсотків продуктивніше минулого покоління.

Новий гаджет також підтримує інтернет, крім того функція Siri в новому поколінні є набагато швидшою своєї попередниці у 2-му поколінні.

Зокерма Apple Watch Series 3 підтримують Apple Music, через що можна слухати декілька годин музику на бездротових навушниках.


Джефф Вільямс розповідає про нові функції та особливості Apple Watch Series 3

В Apple Watch Series 3 використовується новий бездротової чіп для Wi-Fi і Bluetooth – W2, тому що він на 50% економічніше витрачає енергію

Також відомо про картку оператора eSIM – це вбудована в пристрій SIM-карта, яка активується і підключається до певного оператора програмно.

У Apple Watch Series 3 будуть нові кольори і, звичайно ж, ремінці, в тому числі від Hermèс.

15 вересня стартують попередні замовлення на Watch Series 3 в США, а в продажу з’являться з 22 вересня. Вартість Watch Series 3 складатиме від 399 доларів, Watch Series 2 – від 329 доларів, а Watch Series 1 – від 249 доларів.


Ціни на Apple Watch Series 3

Також у продажу залишиться перше покоління годинників, ціна на нього складе близько 250 доларів.

Читайте також: Презентація iPhone 8: ціни та характеристики