Про секс-скандал, через який прем'єра фільму "Банкір" не відбулася, пише видання The Hollywood Reporter.

До теми: Син королеви Єлизавети II принц Ендрю склав обов'язки монарха через секс-скандал

За сюжетом, події біографічного фільму розповідають про Бернарда Гаррета, темношкірого бізнесмена, який у 1960-х роках найняв на роботу світлошкірого чоловіка і довірив йому управляти своїми фінанси. Проте через сина головного героя, Бернарда Гаррета-молодшого, який виступив співпродюсером картини, реліз скасували.

Річ у тім, що його зведені сестри Синтія і Шейла Гарретт звинуватили свого зведеного брата, який старший від них на 15 років, у сексуальному насильстві. Вони зазначили, що довгий час жили разом з ним в одному будинку і саме тоді їхній родич домагався їх і жорстоко з ними поводився.

Також дівчата заявили, що у фільмі "Банкір" реальна історія спотворена таким чином, аби не згадувати про них і їхню матір, а лише про першу дружину Бернарда Гаррета.

Ми придбали" Банкіра "на початку цього року, оскільки нас вразила захоплива та пізнавальна історія фільму про соціальні зміни і фінансову грамотність. Але минулого тижня нам стали відомо про деякі проблеми, пов'язані з фільмом. Нам, разом з режисерами, потрібен деякий час, щоб розв'язати ці питання і визначити подальші кроки,
– заявили представники компанії Apple.

"Банкір": дивитися трейлер до біографічного фільму