Сама презентація нового покоління смартфонів розпочнеться о 10:00 за місцевим часом (20:00 за Києвом), пише УНІАН.

Точно сказати, що підготувала компанія для своїх шанувальників, неможливо, однак ми пропонуємо Вам згадати, що наразі відомо про такий очікуваний продукт.

Дизайн

Очікується, що зовнішній вигляд iPhone 7 не зазнає радикальних змін у порівнянні з iPhone 6 і iPhone 6s. Щоправда, аналітики дають прогнози про те, що пристрій може позбутися кнопки (в прямому сенсі цього слова) Home та аудіовиходів.

Зокрема, авторитетний південнокорейський аналітик Мін Чі Куо прогнозує, що кнопка Home стане нерухомою, як і трекпеди.

Також очікується, що телефон буде ще тоншим і легшим. Варіанти кольорів корпусу: білий, сірий "Космос", чорний, рожевий і фіолетовий.

Камера

Щодо камери, то вона, імовірно, буде складатися з двох об'єктивів, з оптичною ширококутною стабілізацією, покращеним спалахом і цілими 12-ма мегапікселями.

Крім того, новинка буде мати 2-3-кратний оптичний зум.

Спалах в камері обзаведеться чотирма світлодіодами LED: два будуть відповідати за холодні тони, а два – за теплі.

Пам'ять

Очікується, що базова модель iPhone 7 отримає накопичувач на 32 Гб.

Також, на думку аналітиків, будуть доступними моделі на 128 і 256 Гб. Однак, поки незрозуміло, чи збільшить Apple кількість оперативної пам'яті, а от у старшій 5,5-дюймовій моделі без 3 ГБ навряд чи обійдеться.

"Серце" смартфону

Безумовно, Apple оновить процесор в новому іPhone 7. Відтак, логічно припустити, що називатися він буде A10 – з 2-ма ядрами і частотою не менше 2,4 ГГц.

Водонепроникність

Звичайно, iPhone 7 отримає покращений захист від води й пилу за стандартом IPX7 – такий використовується в Apple Watch.

Таким чином, зі смартфоном можна буде ходити у душ, купатися, занурюючи у воду на глибину до метра, а також не боятися, коли він падатиме у пісок або бруд.

Аудіороз'єм

Головна інтрига презентації Apple iPhone 7 – відсутність роз'єму 3,5 міліметрів. Але сказати щось про це складно: залишиться він чи ні, дізнаємося лише на презентації.

Авторитетні аналітики підтверджують, що в новому iPhone отвору для навушників не буде. Очікується, що для прослуховування музики компанія укомплектує iPhone недорогими навушники EarPods з конектором Lightning.

Дивіться онлайн-презентацію iPhone 7 на сайті "24"

Читайте також: Apple хоче значно покращити характеристики нового iPhone