Нещодавно Bloomberg розкрив нові відомості про iOS 12 та про функцій яких слід очікувати від оновлення. У списку нововведень iOS 12 виявилося кілька загальних функцій, наприклад, покращений режим "Не турбувати", а також одна вельми приємна функція виключно для iPad.

Читайте також: Невтішні прогнози: iPhone X можуть зняти з виробництва вже цього року

Виявилося, що iPad отримає підтримку анімованих смайлів, які створюються при скануванні особи користувача за допомогою системи камер TrueDepth. На даний момент така функція існує тільки у iPhone X. Отож, в 2018 році Apple випустить новий iPad з екраном без рамки, без кнопки "home" і підтримка функції сканування особи Face ID.

Про те, що у 2018 році Apple випустить iPad Pro другого покоління в стилі iPhone X, раніше повідомляло багато аналітиків, а новина про випуск оновленої IOS 12 остаточно підтвердила прогнози.

У зв'язку з появою в iPad нового зручного способу розблокування, Apple, як і в iPhone X, відмовиться від непотрібного тепер сканера відбитків пальців Touch ID, вважають фахівці. Саме за аналогією з iPhone X в новому планшеті зникне і традиційна кнопка "home" та нижня рамка.

Читайте також: Названо функцію, яка найгірше працює в смартфонах iPhone X

Про запуск нового iPad Pro компанія Apple може оголосити у вересні цього року.