Про це Хокінг сказав у відеозверненні до інвесторів, яких просить повернути свої плани щодо подорожі до найближчої зірки за межами Сонячної системи з надією, що планета може бути придатною для життя, повідомляє New York Post.

За словами британського фізика, людство загине тоді, коли перетворить Землю на гарячу вогняну кулю і це станеться протягом менш, ніж 600 років.

Читайте також: Ця форма життя перевершить людину, – Хокінг розповів, хто може знищити людство

Хокінг зазначив, щоб не сталось вимирання населення планети, люди повинні "сміливо йти туди, куди ніхто не пішов раніше". Адже рано чи пізно Земля буде перенаселеною, а це серйозно збільшить енергоспоживання, яке з часом перетворить планету на вогняну кулю.

Якщо ми цього не зробимо, світ стане переповненим, а збільшення енергоспоживання перетворить планету на вогонь, оскільки енергоспоживання зростає,
– сказав він.

Додамо, Стівен Хокінг має на увазі одну з найближчих систем зірок до Сонячної системи Альфа Центаурі, яка розташована на відстані 4,35 світлових років. Вчені вважають, що у цій системі можуть існувати екзопланети, схожі до Землі.