За допомогою він звернувся до народних депутатів України Павла Петренка та Ірини Луценко. Відповідний допис він залишив у Facebook.

Читайте також: У стосунках надважливим поняттям є довіра, – Мухарський

"Сьогодні поїхав до дітей з подарунками, але вони не відчинили двері. Сказали: "Мама забороняє нам з тобою бачитись!". Питання до Павла Петренка та Ірини Луценко: хто відповість за свавілля матерів, які забороняють батькам бачитися із власними дітьми? Уже четвертий рік у відповідь – тиша!", – емоційно відреагував на конфлікт Антін Мухарський.


Антіну Мухарському заборонила бачитись з дітьми екс-дружина Єгорова

На фотографії, яку він прикріпив до допису, зображено звертання багатодітного батька, написане на цеглі будинку: "Діти, тато вас любить! І чекає на зустріч! Подзвоніть мені". Імена своїх дітей, яким Антін адресував послання, він обвів у формі серця.

У коментарях до публікації письменник зазначив, що варто бути обережним, тому що його "блокують як не щомісяця, так на півроку".

Нагадаємо, що розлучення Антіна Мухарського та Сніжани Єгорової досі одна з найбільш обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі. Пара не могла узгодити питання щодо виховання їх трьох дітей та аліментів. Наприкінці 2017 року Мухарський роздягнувся догола й повісив труси на двері Оболонського суду, на знак протесту за пришвидшення розгляду його справи. Після тривалих засідань суд все ж прийняв рішення, що чоловік повинен сплачувати по 8 тисяч гривень на кожну дитину.

На початку 2018 року Антін вирішив емігрувати з країни через проблеми з екс-дружиною, попросивши політичного притулку в Європі. Згодом актор зізнався, які труднощі у нього виникають за кордоном. У червні він повернувся у Київ на декілька днів, відвідавши "Книжковий Арсенал", а через деякий час поділився, що з новою дружиною Єлизаветою Бєльською він оселиться в Туреччині.