В особистому відеощоденнику Анна Різатдінова зізналась, що припинила стосунки з Олександром Онищенком та не розуміє, чому її досягнення пов'язують із романом. У записі вона пояснила, що йшла до успіху самотужки.

Читайте також: Одіозний Онищенко: топ-факти про нардепа-втікача

Мені образливо, що преса пов'язує мене з мільярдером Онищенком. Я всього досягла сама. Вважаю, недоречним це пов'язувати. Олександр – батько моєї дитини. Ми не разом. Людина мене закрила. Я не готова сидіти вдома, прасувати, готувати,
– заявила спортсменка.

В ексклюзивному коментарі журналістам LifeStyle 24 представники Анни Різатдінової підтвердили, що зірка назвала одну з причин розлучення з Олександром Онищенком. У пари залишився 1-річний син Роман.

"Якою б не була наша історія, я хотіла б сказати, що в житті не буває тільки чорних або тільки білих фарб. Незважаючи на те, що ми з Олександром вже не разом, в нашого спільного життя було багато прекрасних, пам'ятних і зворушливих моментів, за які я дуже йому вдячна... Він був найбільшою любов'ю в моєму житті, а прекрасним продовженням цієї любові став наш син Роман. Олександр бере активну участь у вихованні сина і він прекрасний батько", – зазначила Анна Різатдінова.

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 1 випуск: як минула прем'єра популярного шоу

За словами піар-менеджера Анни, на час тренувань та виступів у "Танцях з зірками 2019" хлопчик залишається з мамою гімнастки.

Так, це була одна з причин їхнього розлучення... З маленьким Романом сидить її мама. Але вона, в будь-якому разі, проводить багато часу з дитиною. Це для неї дуже важливо,
– розповіла Олеся Стоковська.

25 серпня Анна Різатдінова вперше вийшла на паркет шоу "Танці з зірками 2019". Спільно з Олександром Прохоровим вона показала емоційний пасодобль, який підкорив всіх зіркових суддів. Постановка була символічною, тому Юрій Горбунов і Тіна Кароль назвали її сповіддю. Представниця Анни Різатдінової пояснила, в чому полягає особливість цього номеру.

"Танець, виконаний під пісню української групи The Hardkiss "Коханці", став знаковим для Анни, адже участь у проекті для неї – абсолютно новий етап в житті і можливість показати себе з несподіваного боку... Як назвали ведучі, це своєрідна сповідь. Суть танцю в тому, що піджаки – це чоловіки, від яких вона йде та зрештою залишається одна. Не те, щоб у неї було багато чоловіків. Ні, такого не було. Тут символічне завершення: вона залишається одна. Саме тому, їй вдалось відчути та прожити цей танець максимально, що й було видно на паркеті", – пояснила Олеся Стоковська.

Дивіться відео першого виступу Анни Різатдінової на шоу "Танці з зірками 2019":