Традиційно стрічка знаменитостей під час відпочинку на розкішних курортах переповнена звабливими фото у купальниках. Проте відвертими вбраннями на проєкті "Танці з зірками" та численними фешн-зйомками Анна Різатдінова вже встигла продемонструвати струнке тіло у повній красі. Цього разу зірка вирішила показати підписникам свої оздоровчі процедури.

Читайте також: Ольга Сумська прокоментувала появу внучки на обкладинці журналу

На особистій сторінці гімнастки в інстаграмі з'явилася серія фото, на яких вона показала, як проводить час у відпустці в Ізраїлі. Анна Різатдінова відправилася до узбережжя Мертвого моря, віддавши перевагу лікувальним грязям. На світлинах спортсменка позує у суцільному купальнику чорного кольору з прозорим декольте на тлі морського узбережжя.

У дописі вона розлого розповіла про користь таких процедур, обгрунтувавши досить нетипове для зіркового відпочинку місце. Підтверджуючи свої слова, вона повністю покрила тіло лікувальними грязями.

Западина Мертвого моря – найнижче місце на Землі, воно містить більше мінералів, ніж будь-яка інша природна водойма. Не тільки його вода унікальна, унікальне все навколо… У кожному літрі води Мертвого моря міститься 320 грамів солей і мінералів,
– прокоментувала життєрадісні кадри Анна Різатдінова.


Анна Різатдінова показала оздоровчі процедури / Instagram / @anna_rizatdinova


Анна Різатдінова показала оздоровчі процедури / Instagram / @anna_rizatdinova


Анна Різатдінова на відпочинку на Мертвому морі / Instagram / @anna_rizatdinova