Перед виступом Анна Різатдінова зізналась, що виходити на паркет їй буде досить складно, адже днями помер її дідусь. Окрім цього, учасниця "Танців з зірками 2019" вирішила здивувати прихильників та обрати хореографію, яку ще жодного разу не показували у шоу. Спортсменка та Олександр Прохоров обрали фрістайл з елементами балету, а всього за тиждень Анна Різатдінова стала на пуанти.

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 10 випуск: містичні постановки та перевтілення у стилі Геловіну

Такий експеримент аж ніяк не сподобався примі-балерині Катерині Кухар. Норовлива зірка балету вказала на всі помилки Анни Різатдінової у номері та розкритикувала постановку. На захист фаворитки проєкту став Франциско Гомес та Григорій Чапкіс. Однак ці коментарі Анна Різатдінова не чула: учасниці шоу різко стало погано, а Олександр Прохоров вчасно підтримав її.

Ведучий екстрено оголосив про рекламу та став допомагати Анні Різатдіновій, яка ледь не зомліла на очах у всіх глядачів.

Прихильники пари засипали сторінку "Танців з зірками 2019" коментарями. Люди не розуміли, що відбувається та надали підтримку зірці. Вже в прямому ефірі Юрій Горбунов розповів, що в Анни Різатдінової різко підвищився тиск. Наразі медики надають спортсменці допомогу, а учасниця більше не вийде на паркет у 10 випуску.


Прихильники підтримали Анну Різатдінову / Скріншот з Instagram / @tanci1plus1


Анна Різатдінова ледь не зомліла: реакція людей / Скріншот з Instagram / @tanci1plus1