На паркеті Аніта та Олександр станцювали запальний джайв і отримали високі оцінки журі, проте результати голосування телеглядачів усіх здивували – у результаті пара покинула шоу.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 6 випуск: якими казковими постановками дивували учасники шоу

У своєму Instagram Луценко поділилася емоціями та враженнями після того, як покинула "Танці з зірками".

Я офігенно натанцювалась! Кожен наш номер – це ціла історія старань, тренувань, синців, відпрацювань, сварок, сліз, сміху, історій з костюмами і так далі. Ми станцювали цілих 6 (!!!!) номерів і давайте я не буду коментувати когось! Можу тільки себе!
– написала Аніта.

За її словами, проекти подарував їй чимало вражень і вона незасмучена через виліт з шоу.

"Я стала емоційнішою, я дізналася купу своїх сторін, я вперше наклеїла вії, вперше одягнула перуку і ще багато чого. Засмучена я? Ні!!! Це тільки шматочок мого класного життя! Далі все тільки цікавіше і це просто те, що залишиться зі мною на все життя як приємні спогади! Ідеї ​​б'ють ключем, час втілювати", – підсумувала Луценко.

"Танці з зірками 2018" 6 випуск дивитись онлайн – виступ Аніти Луценко та Олександра Прохорова

Танці з зіркамиЦе шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.