Для моторошного перевтілення португальська модель Сара Сампайо обрала образ перевертня. Для створення гриму візажисти моделі задіяли багато косметики та підручних засобів, чим і хизувалась Сара у своїх Instagram-Stories. Дівчина одягнула парик з сірим кольором волосся, що дуже нагадувало відтінок шерсті вовка. Обличчя моделі теж не залишилось поза увагою, оскільки воно й справді повністю змінилось завдяки гриму.

Читайте також: Хелловін 2018: Леся Нікітюк підготувала образ звабливої Мерилін Монро

Страхітливі ікла, вирячені очі, огрубіла шкіра та руки з волосяним покривом і довгими кігтями стали справжньою родзинкою образу на Хелловін. Фанати Сари залишились в захваті від святкового образу моделі і залишили в коментарях сотні приємних коментарів.


Сара Сампайо в образі перевертня на вечірці в честь Хелловіну

На хелловінську вечірку Сара також прийшла в компанії свого коханого бойфренда Олівера Рімплі, з яким зустрічається вже кілька років. Він також приміряв образ моторошного перевертня. На вечірці були присутні подруги Сари і колеги по бренду Victoria's Secret Жасмін Туск і Лаіс Рібейро.


Сара Сампайо і Олівер Рімплі

Якщо ви маєте бажання відзначити свято Хелловіну і створити свій незабутній образ за допомогою гриму, пропонуємо звернути увагу на декілька наших порад, які ви можете знайти за посиланням тут.