Зустріч відбулася у Єлисейському палаці, а її ініціатором виступила американська актриса і посол доброї волі ООН, яка хотіла обговорити з Бріджит Макрон проблему сирійських біженців, повідомляє Le Figaro.

Читайте також: Анджеліна Джолі опублікувала статтю, в якій згадала про Україну


Зустріч Анджеліни Джолі та Бріджит Макрон

Розмова тривала трохи більше години. Під час зустрічі Джолі і Макрон обговорили питання освіти сирійських біженців і насильства над жінками в цілому.


​Зустріч Анджеліни Джолі та Бріджит Макрон

Для такої зустрічі Джолі обрала білу сукню, що підкреслює струнку фігуру, сіру накидку, сумку і човники тілесного відтінку. А Бріджит Макрон надала перевагу класичним чорним брюкам, які доповнила сірим піджаком та сірою блузою.


​Зустріч Анджеліни Джолі та Бріджит Макрон

Джолі з 27 серпня 2001 року є послом доброї волі Управління Верховного комісара у справах біженців ООН. До слова, актриса приїхала до Франції після поїздки до Йорданії, де вона відвідала табір сирійських біженців. Метою Джолі цього разу було обговорення благодійного проекту TIGER (These Inspiring Girls Enjoy Reading), який присвячений освіті дівчаток і розширенню прав жінок загалом: в рамках проекту люди роблять все можливе, щоб дівчатка-біженки продовжували вчитися в школах.


​Зустріч Анджеліни Джолі та Бріджит Макрон

У перервах між діловими зустрічами актриса вирішила провести час зі своїми шістьма дітьми, які відвідали Париж разом із нею. Джолі з дітьми гуляла містом, а також відвідала Лувр. Компанію їм, звичайно ж, склали численні репортери і папарацці, які намагалися зробити якомога більше фотографій.


​Зустріч Анджеліни Джолі та Бріджит Макрон