Як повідомляє видання US Weekly, Анджеліна Джолі вийшла заміж за Бреда Пітта через його наполягання. Зазначається, що акторці було комфортно жити й у цивільному шлюбі.

Читайте також: Вражаюче зізнання: Бред Пітт назвав причину розлучення з Анджеліною Джолі

Раніше Пітт і Джолі розповідали, що вирішили зіграти весілля та одружитися лише через бажання своїх шістьох дітей. Нагадаємо, що у квітні 2019 року після дворічної судової тяганини Бред та Анджеліна офіційно розлучилися. За кілька днів після того жінка змінила прізвище на дівоче.

А напередодні Бред Пітт дав інтерв'ю, у якому зізнався, що він не проти помиритися з ексдружиною.

Що відомо про розлучення Бреда Пітта і Анджеліни Джолі?
Близько двох років чвари між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом не стихали. Актори ніяк не могли знайти компроміс та остаточно розлучитись. Про розпад зірки повідомили у 2016 році, а офіційно розлучилися лише у квітні 2019 року.

Під час судових процесів Бред Пітт наполегливо боровся за опіку над 3 біологічними дітьми та 3 всиновленими. 55-річний актор доводив, що Анджеліна Джолі забороняє нащадкам спілкуватись з ним та навіть контролює їхні телефонні розмови. Старші діти неодноразово заявляли, що непорозуміння між батьками набридли, через що 18-річний Медокс мріяв переїхати в іншу країну. Помітивши, як їхні з Бредом Піттом скандали впливають на психічне здоров'я дітей, Джолі пішла на поступки: за рішенням суду вона дозволила дітям проводити час з Піттом.