Поки в мережі ширяться чутки, що Анджеліна Джолі мріє всиновити сьому дитину, вона здійснює ефектні виходи зі своїми п'ятьма нащадками. Напередодні, 30 вересня, у Лос-Анджелесі відбувся допрем'єрний показ фільму "Чаклунка: Повелителька темряви", на якому вона стала головною зіркою вечора.

Читайте також: Як Анджеліна Джолі перетворювалась у чаклунку з "Малефісенти": відео залаштунків

Образ 44-річної Джолі, який вона засвітила на червоній доріжці, мало чим відрізнявся від образу персонажа, якого вона грає. Струнка та красива актриса одягнула блискучу вечірню сукню з ефектним розрізом на нозі від Atelier Versace. Фасон плаття з відкритою спиною та оголеним плечем дозволив їй похизуватися своїми татуюваннями.

Цікавою деталлю її вбрання стала брошка біля стегна у вигляді скорпіона. Волосся Анджеліна Джолі зібрала в акуратний об'ємний пучок, таким чином підкресливши свої виразні вилиці.


Головна чаклунка з фільму "Малефісента" на прем'єрі другої частини / Instagram / @gqitalia

Поруч з зірковою мамою на кількох кадрах постали лише п'ятеро її дітей, оскільки найстарший син Меддокс нещодавно поступив в університет у Південній Кореї, через що не зміг бути присутнім на показі фільму. Так, підтримати Анджеліну Джолі на масштабній прем'єрі сиквелу прийшли Пакс, Захара, Шайло, Нокс, а також Вів’єн Джолі-Пітт. Знаменита сім'я прибула до кінотеатру у чудовому настрої.


Анджеліна Джолі з дітьми на прем'єрі фільму "Чаклунка: Повелителька темряви" / Getty Images


Анджеліна Джолі в сукні від Atelier V
ersace на прем'єрі фільму "Чаклунка: Повелителька темряви" / Getty Images