Мати акторки Маршелін Бертран померла 2007 року від раку. Навіть через багато років Анджеліна Джолі зізнається, що смерть матері стала найбільш поворотним моментом у її житті. У блозі для The New York Times вона розповіла, чому жінці так і не вдалося здобути популярність після кількох успішних ролей та як її втрата позначилася на іменитій доньці.

До теми Я перестала жити мріями, – Анджеліна Джолі розповіла про материнство

Анджеліна Джолі народилася у родині успішного актора Джона Войта та Маршелін Бертран, якій так і не судилося досягнути голлівудського успіху. Попри те, що шлюб батьків тривав менше десяти років, мати була змушена відмовитися від кар'єри акторки, адже у 26 років вона залишилася з двома дітьми одна: "Зрада батька зруйнувала її віру в сімейний союз, але не в силу материнства. Вона відмовилася від своєї кар'єри, коли зрозуміла, що виховує двох дітей від "знаменитого колишнього", який кинув тінь на її життя".


Вагітна Анджеліною Джолі Маршелін Бертран з чоловіком та сином / Фото: The New York Times

Так, мати Маршелін Бертран відіграла головну роль у її житті, а смерть найближчої людини від раку спровокувала Джолі піклуватися про своє здоров'я. У ході обстеження медики встановили, що вона може перенести онкологічні захворювання у майбутньому. Тоді зірка вирішила, що не повинна прирікати своїх дітей на страждання, які відчула вона сама після втрати матері.

Я втратила маму досить рано. І зараз, озираючись назад, розумію, наскільки сильно її смерть змінила мене. Це не сталося раптово. Просто поступово, рік за роком, я почала ставати іншою людиною. Втратити любов матері та її обійми – те ж саме, що зірвати з себе захисний покрив,
– пояснила Анджеліна Джолі.


Анджеліна Джолі з матір'ю / Фото з відкритих джерел