Про це повідомляє телеграм-канал Mash, а також низка російських ЗМІ.

Наразі 79-річний Андрій Мягков перебуває в стаціонарі і він сам підтвердив про свою госпіталізацію. Кіноактор і його дружина Анастасія Вознесенська вже давно хворіють і довгий час не з'являються в театрі через проблеми зі здоров'ям.

Читайте також: Олег Табаков потрапив у реанімацію: медики поставили діагноз актору

Минулого року Андрія Мягкова вже одного разу госпіталізували в лікарню в Москві з такими ж симптомами. Ситуація трапилась 23 вересня 2016 року і після проведеного обстеження у Мягкова діагностували серйозне захворювання, яке дало ускладнення. Тоді йому призначили курс стаціонарного лікування, а стан оцінили як стабільний.


Андрій Мягков потрапив в лікарню

У свою чергу сам Мягков тоді також підтвердив інформацію про свою госпіталізацію, але уточнювати причину не захотів. "Я в лікарні. Все добре", – повідомляв він в минулому році.

Андрій Мягков – радянський і російський актор театру і кіно. Народний артист РРФСР і лауреат Державної премії СРСР. Окрім знаменитого фільму "Іронія долі, або З легким паром!", актор також виконав свої знамениті ролі у фільмах "Службовий роман", "Жорстокий романс", "На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі", а також в продовженні "Іронії долі", що вийшов в 2007 році.