Відео представили організатори конкурсу під час прес-конференції українця. Це стало справжнім сюрпризом для самого MELOVIN'а, який радо відповідав на питання журналістів у Лісабоні.

Читайте також: Хто переможе на Євробаченні-2018: букмекери зробили нові прогнози

На кадрах Вєрка Сердючка та її "мама" вбрали вишиванки. Артист доповнив свій образ срібною зіркою, з якою виступав під час Євробачення у 2007 році. А от "мама" Вєрки Сердючки насмішила всіх своїм виглядом. На окуляри жінка прикріпила муляж ока, намагаючись відтворити стиль MELOVIN'а, який носить лінзу.

MELOVIN, дякуємо, що ти з'явився у нашому житті, бо після перемоги Кончіти Вурст моя мама 3 роки ходила з бородою. Тобі бажаємо гарно виступити, не думати про жодне перше місце, просто на сцені насолоджуватись і спалити всіх до біса,
– побажала Вєрка Сердючка.

Зірка анонсувала, що буде підтримувати українця під час його виступу в півфіналі, який відбудеться 10 травня. Співак буде сидіти в першому ряду та вболіватиме за MELOVIN'а.

Дивіться відео звернення Андрія Данилка (Вєрки Сердючки) до MELOVIN'а:

Нагадаємо, що у 2018 році Україну на Євробаченні представлятиме MELOVIN, який заспіває пісню "Under The Ladder". Згідно з офіційними прогнозами букмекерів, вокаліст може потрапити у фінал Євробачення-2018. Наразі українець завершує всі підготування до конкурсу та покаже ефектний номер з вогнем на сцені Лісабону.