На офіційній інстаграм-сторінці Вєрки Сердючки з'явилась інформація про фейк, який поширили журналісти Clutch. За їхніми словами, Андрій Данилко не переживав блокаду серця, а мав звичайну невралгію. Артист відчув біль у спині та після знеболювального продовжив свій виступ.

Читайте також: Як Андрій Данилко став Вєркою Сердючкою: маловідомі факти про успіх артиста

"Будьте обережні! Фейкові новини", – написали у блоз Вєрки Серючки.

Що відомо про фейк про здоров'я Андрія Данилка

11 жовтня видання Clutch з посиланням на представників Андрія Данилка заявило, що артист пережив блокаду серця. Інцидент, за їхніми словами, стався під час зйомок шоу "Привіт, 20-ті!", яке вийде в новорічну ніч на телеканалі "Україна". За годину до виходу на сцену артисту стало різко погано, він був блідим та ледве говорив. Однак від виступу Андрій Данилко вирішив не відмовлятись.

За словами журналістів, після кожної пісні співак йшов до своєї гримерки та змінював одяг через надмірну пітливість. А як тільки фрагмент виступу Вєрки Сердючки відзняли, артист на кілька годин закрився у кімнаті. Згодом, як переконували представники ЗМІ, піар-менеджери Андрія Данилка пояснили, що він переніс блокаду серця. Щоб нормалізувати роботу серця, медики ввели співаку спеціальні препарати, які й допомогли йому.

Серцева блокада буває різного ступеня важкості. Причини її виникнення можуть бути непередбачуваними: від отруйних речовин, які впливають на AV вузол, до вроджених вад серця, зокрема, дефекту міжпередсердної перегородки, ідіопатичного склерозу або ж ішемічної хвороби. Блокади також можуть виникати при судомах. Деякі види хвороби можуть стати смертельними, тому медики рекомендують при порушенні серцебиття звертатись за допомогою до лікарів.

Журналісти зазначали, що Андрій Данилко ще перед зйомками був блідим. Артиста весь час супроводжували охоронці, які допомагали йому пройти до гримерки.