Як відомо, 15 вересня Катерина Кухар та Олександр Стоянов офіційно одружились. Пара зареєструвала свій шлюб у столичному РАГСі, після чого обмінялась клятвами у прямому ефірі шоу "Танці з зірками 2019". Для особливого дня Катерина Кухар обрала розкішну сукню від дизайнера Андре Тана, яку наважились би вбрати одиниці наречених.

Читайте також: Катерина Кухар провела весілля в ефірі "Танців з зірками 2019": перший танець та обітниці


Весілля Катерини Кухар і Олександра Стоянова / Пресслужба

За словами Андре Тана, створити одяг для знаменитої прими-балерини було нелегко, тому це стало своєрідним викликом для дизайнера. Катерина Кухар, яка володіє не тільки чудовою грацією на сцені та ідеальною фігурою, але є іконою стилю для багатьох, хотіла виглядати неперевершено. Зі своїм завданням Андре Тан впорався чудово: вбрання Катерини Кухар та Олександра Стоянова були ідеально підібрані за кольоровою гамою і поєднувались між собою.

Катя дуже тендітна та ніжна дівчина, приміряючи безліч суконь, я зрозумів, що хочу створити для неї щось дуже легке і напівпрозоре, яке ідеально підкреслить її витонченість та делікатність. А також я вирішив слідувати трендам і замінив фату на кейп, вишитим пір’ям плюмаж. І звісно, я просто був зобов’язаний зробити акцент на тонкій талії із обхватом близько 52 сантиметрів. Ми вирішили створити баску, яку елегантно доповнюють камені Swarovsky,
– розповів дизайнер.

Окрім цього, Андре Тан зізнався, що сукню шили спеціально на замовлення Катерини Кухар. Для її створення модельєр використав понад 20 метрів тюлі, а кейп був обшитий 10 метрами пір'я.


Катерина Кухар і Олександр Стоянов / Пресслужба


Катерина Кухар вийшла заміж у сукні Андре Тана / Пресслужба


Катерина Кухар у сукні від Андре Тана / Пресслужба

Що відомо про особисте життя Катерини Кухар? Катерина Кухар ще у 2014 році пішла до вівтаря з Олександром Стояновим. Однак, за словами зірки, для неї штамп у паспорті не мав вагомого значення, тому з коханим вона вирішила обвінчатись в одній з українських церков та не звертатись до РАГСу. Однак після 5 років подружнього життя закохані все ж вирішили узаконити свої стосунки.

Для церемонії розпису танцівники балету обрали символічну дату – 15 вересня. Саме в цей день 5 років тому Катерина Кухар і Олександр Стоянов обвінчались. Подружжя спершу розписалось у столичному РАГСі, а ввечері зіграли справжнє весілля у прямому ефірі "Танців з зірками", де прима-балерина є суддею. Катерина Кухар обмінялись обітницями та станцювали свій перший весільний танець.