Відповідне відео дизайнер розмістив на своїй офіційній інстаграм-сторінці. Андре Тан зазначив, що чимало невисоких дівчат полюбляють робити пишні зачіски, щоб візуально здаватись вищими. Однак саме це є однією з головних помилок в іміджі, адже такі зачіски роблять образ несучасним.

Важливо: Що Андре Тан рекомендує одягати модницям: тренди і антитренди в зимовому одязі

Окрім цього, модельєр звернув увагу і на те, як одягаються тендітні красуні. Зазвичай, вони обирають трендові речі oversize, які, за словами Андре Тана, роблять їх схожими на "злісних гномів".

Я буду просто розвінчувати міфи, бо наші "дюймовочки" одягаються неправильно. І так, перше, забудьте взагалі про пишні зачіски, великі сумки, масивні прикраси. І що найголовніше – забудьте про височезні підбори та одяг oversize. Бо в цьому вбранні та всьому, що я перерахував, ви будете подібні на маленького злісного гнома. Тому жодних високих зачісок, волосся до поясу. Все це табу для вас,
– заявив Андре Тан.

Натомість дизайнер наполегливо рекомендує звернути увагу на однотонні образи. Вбрання однакового кольору, яке називають монохромним або монолуками, є трендом цього сезону. Тому Андре Тан радить звернути на це увагу та підібрати спідниці і штани з завищеною талією.

"Вам ідеально, звісно, пасуватимуть монохромні образи, які витягують і роблять худшими. Також штани із завищеною лінією талії та середні підбори 8-9 сантиметрів. Вам варто максимально подовжувати ноги. Дотримуючись цих рад, ти з маленького злобного гнома перетворишся в витончену мініатюрну леді", – додав він.