Про це Анастасія Приходько повідомила на своїй сторінці в Instagram. Співачка опублікувала фото з адвокатом Іваном Клічановським, під яким заявила, що її судова тяганина з екс-президентом України Петром Порошенком завершилася на її користь.

Читайте також: Анастасія Приходько заявила, що братиме участь у парламентських виборах 2019

Співачка подала позов до суду на Петра Порошенка за те, що він незаконно використав її обличчя у своєму передвиборчому ролику. Анастасії Приходько вдалося перемогти у судових перегонах і під час судового засідання було оголошено, що команда Порошенка повинна оплатити їй компенсацію у розмірі 260 тисяч гривень.

Що відомо про судову тяганину Анастасії Приходько і Петра Порошенка? У лютому 2018 року співачка помітила своє обличчя у рекламному ролику Петра Порошенка, який на той час був президентом України. Після цього вона подала на команду політика до суду. Анастасія пояснила це тим, що Порошенко обманом зняв її у своєму передвиборчому відео і заявила, що не залишить його вчинок безкарним. Приходько вимагала компенсацію вдвічі більшу, ніж отримала, однак, схоже, сторони змогли дійти компромісу і розійшлися на отриманому.