За словами правоохоронних органів, на тілі актора не знайшли слідів насильницької смерті. Натомість розглядають версію передозування алкоголем, який Крістоф прийняв напередодні. Офіційний висновок поліція поки не оприлюднила, передає TMZ.

Читайте також: Помер Децл: останній концерт та хвилини життя російського репера

У західних ЗМІ також додають, що покійний 52-річний Сент-Джон нещодавно проходив курс лікування від депресії і виписався з лікарні за декілька днів до смерті. Його наречена, російська модель Ксенія Міхальова, з якою він заручився 5 місяців тому, досі не може повірити у смерть коханого. "Як це сталося? Як? Чому ти залишив мене так рано? Одну...", – поділилась емоціями дівчина у своєму Instagram.


Ксенія Міхальова горює за своїм нареченим Крістофом Сент-Джоном / TMZ

Біографія Крістофа Сент-Джона

Крістоф Сент-Джон помер у віці 52-х років. За свою творчу кар’єру він знявся у серіалах "Коріння: Нові покоління", "Щасливі дні", "Справи сімейні", але найбільшу славу та впізнаваність здобув за роллю Ніла Вінтерса у "Молодих і зухвалих". Довготривалий серіал вперше з’явився на телеекранах у березні 1973 року на каналі CBS і знімається досі. Сент-Джон з'явився у стрічці в 1991 році.

Також покійний актор дев'ять разів був номінований на премію Еммі та отримав десять нагород NAACP Image. Нагороди вручаються американською Національною асоціацією сприяння прогресу кольорового населення за досягнення в сферах кіно, телебачення, театру, музики і літератури.


Крістоф Сент-Джон на 45 церемонії вручення премії NAACP у 2014 році / Getty Images

У серпні 2018 року Крістоф Сент-Джон освідчився своїй коханій – російській моделі Ксенії Міхальовій, але дату весілля вони так і не встигли призначити. В артиста залишилося двоє дітей від попередніх шлюбів – доньки Лола і Періс. Син Джуліан у 2014 році покінчив життя самогубством. Перед смертю він лікувався в психіатричній лікарні. У 2017 році в річницю смерті сина Крістоф Сент-Джон також хотів нанести собі шкоду. Його екс-дружина Міа Сент-Джон тоді опублікувала у соціальних мережах публікацію, в якій звинуватила медичні центри в спробі самогубства чоловіка і смерті дитини.


Крістоф Сент-Джон з доньками Лолою (ліворуч) і Періс (праворуч), 2006 рік / Getty Images