Про це повідомляють на Fashionista.

Матеріал на основі цукрового очерету виготовляють на півдні Бразилії. Щоб отримати "солодку піну", потрібно переробити чорну патоку та відправити її у цистерни з нержавіючої сталі. Після цього додати до суміші дріжджі і чекати на процес бродіння. Через деякий час почне виділятися етанол, який при змішуванні з іншим реагентом і утворить "солодку піну".

Читайте також: В Іспанії створили кросівки з водоростей та океанського пластику

Загальну формулу виробництва екоматеріалу стартапери тримають в секреті, але вони стверджують, що їхній продукт абсолютно безпечний для екології. Нове пляжне взуття Zeffer надійшло в продаж 26 липня.

Нашою метою було створити щось особливе, і тепер ми сподіваємося, що нову технологію в взуттєвої промисловості будуть використовувати повсюдно, а не тільки на нашому скромному виробництві,
– зазначив співзасновник Allbirds Джой Цвілінгер.

Що відомо про стартап Allbirds?Американська приватне підприємство була засноване в 2014 році у Сан-Франциско колишнім футболістом Тімом Брауном і інженером-біотехнологом Джоем Цвілінгером. Бренд спеціалізується на випуску екологічно чистому взутті. Стартап продає свою продукцію у США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.