Відповідну заяву представники компанії опублікували на своєму сайті.

В повідомленні зазначено, що серіал складатиметься з декількох сезонів і буде показаний на Prime Video. Відзначається, що основна дія шоу буде розгортатися в Середзем'ї, але вона буде включати в себе кілька сюжетних ліній, які передували "Братству персня". Крім того, передбачається виробництво ще декількох спін-оффів серіалу.

Читайте також: Дамблдор чи Саурон: як добре ви знаєте магічні світи Фродо та Поттера

"Володар кілець" – культурний феномен, який захопив уяву поколінь шанувальників через книги і кіноекрани. У команди Amazon Studios виняткові ідеї – перенести на екран раніше недосліджені історії за мотивами оригінальних творів Джона Толкіна,
– йдеться в офіційній заяві Amazon.

До слова, найзнаменитішою екранізацією робіт Толкіна вважають кінотрилогію "Володаря перснів" режисера Пітера Джексона. Світова прем'єра першої частини "Братство персня" відбулася в кінці 2001 року. Друга частина під назвою "Дві вежі" вийшла на телеекрани в кінці 2002 року, а остання частина кінотрилогії, – "Повернення короля" побачила світ у кінці 2003 року.

Джексон також зняв серію фільмів за повістю Толкіна "Хоббіт, або Туди і назад".

Нагадаємо, що про бажання Amazon зняти фентезі-телесеріал за "Володарем перснів" стало відомо 4 листопада. Тоді компанія вела переговори з Tolkien Estate and Trust.