На своїй сторінці в Instagram Аманда опублікувала скріншот, на якому зображений коментар подруги акторки на сторінці в Чарнас. У повідомленні приятелька акторки звинуватила блогерку у тому, що секрет її ідеальної фігури – це фінансовий добробут, а звичайним жінкам складно мати такий самий стиль життя та бути в модельній формі після народження двох дітей. Відтак, за її словами, інфлюенсерка пропагандує нереалістичний образ жінкам.

Читайте також: Скандального репера R Kelly заарештували за дитячу порнографію

Подруга Аманди Сейфрід додала, що в блогерки є високий дохід, відтак за її дітьми може піклується няня, а вона в цей час має можливість доглядати за собою та займатися спортом.

Якщо ви не визнаєте, що запорука вашої прекрасної форми після двох пологів – це фінансовий добробут, то просто підтримуєте нереалістичні уявлення про життя і можливостях більшості матерів. Більшість жінок не володіють такими ж можливостями, як у вас. Ви прославляєте нездоровий погляд на жіночу фігуру. Для вас виглядати так – це природно, але ми живемо в суспільстві, де панує культ фігури дівчинки-підлітка. Молодим дівчатам не потрібен еталон нездорової, виснаженої "краси",
– йдеться у коментарі.


Публікація Аріель Чарнас в Instagram / Скріншот

Блогерка після таких слів вирішила заблокувати Аманду Сейфрід та її приятельку, а в Instagram-Stories відповіла: "Мене потрібно покарати, тому що я струнка і в купальнику? Я не повинна піклуватися про те, щоб всі люди відчували себе добре. Я пишаюся своїм тілом. Якщо це викликає у вас негатив, заблокую і вас. У мене немає часу".


Скріншот Instagram-Stories Аріель Чарнас