Через пандемію коронавірусу та третю вагітність Alyosha поставила свою музичну кар'єру на паузу та присвячує себе дітям. Раніше зірка показувала, як малює та відпочиває на природі з синами Макаром і Романом, проте серед родинних розваг є й співи. Артистка опублікувала відео в інстаграм-профілі, яким продемонструвала вокальні здібності своїх малюків.

Тут цікаво Alyosha в обтислій сукні спровокувала чутки про вагітність двійнею: реакція мережі

На відео її сини по черзі виконали уривок пісні "Намалюй мені ніч" легендарного українського композитора Мирослава Скорика, який пішов з життя 1 червня 2020 року. Його смерть стала справжньою втратою для вітчизняної музичної індустрії, а зірки публічно висловлювали свою скорботу. Так, популярна Alyosha вирішила також віддати шану музикознавцю, долучивши до цього своїх дітей.

"Ми маємо знати, шанувати і пишатись нашими людьми та їхньою наймовірною творчістю. Мирослав Скорик – геніальний музикант, що житиме вічно у творах, які люблять і якими захоплюються люди у всьому світі! Дякуємо за величезний вклад в Українську Душу", – написала Alyosha.

Її старший син 7-річний син Роман виконав кілька рядків пісні самостійно, а от молодший Макар – на руках у зіркової мами разом з нею.

Фоловери не залишилися байдужими до того, що співачка ознайомлює синів з культурною спадщиною українців. Користувачі мережі також засипали Alyosha компліментами та наголосили на приголомшливій схожості старшого Романа з матусею.