Реперка, яка руйнує стереотипи не лише в українському шоу-бізнесі, а й далеко за межами батьківщини, замилувала прихильників своїми зовнішніми змінами. Про внутрішні переконання зірки, які вона сміливо оприлюднюює у своїх піснях, відомо чимало, а от архівні кадри – справжній ексклюзив.

Читайте також: Alyona Alyona у дуеті з Джамалою презентувала кліп на пісню "Забирай"

На відео з кількох світлин Alyona Alyona постала у різному віці. Перший кадр – маленька виконавиця у червоній сукні та з бантом позує із мавпочкою. На другому – більш доросла дівчина постає на лоні природи. Тоді майбутня знаменитість мала меліроване волосся.

Далі фото змінюється на знімок, часів її роботи вихователькою в дитячому садочку. Дівчина зображена у стриманому костюмі кремового кольору під час одного з дитячих свят. Позаду навіть можна помітити виступ малюків на сцені. Останні дві світлини зроблені за шаленої популярності реперки.

Трохи апгрейднулась за останні 10 років. Помітили, як у мене з віком звужуються очі,
– пожартувала виконавиця.

Alyona Alyona любителька креативних світлин. Нещодавно на сторінках її соціальних мереж з'явилося фото, на якому співачка постала без одягу, а пікантні частини її тіла прикрила мандаринка, яку дівчина вправно додала на фото завдяки фотошопу.