Відома реперка Alyona Alyona ніколи не соромилась пишних форм, проте до свого 30-річчя прагне зменшити цифру на вагах з 127,4 кілограма на 29 кілограмів. Зірка наголосила, що процесом схуднення буде ділитися з шанувальниками на особистій сторінці в інстаграмі й вже опублікувала перший результат.

До теми Alyona Alyona худне: від яких улюблених страв відмовилась реперка

Артистка зауважила, що виснажувати себе дієтами й тренуваннями не планує, а процес боротьби з зайвими кілограмами хоче зробити максимально корисним для свого організму. Тому Alyona Alyona вдалась до допомоги експертів – дієтолога й тренера. Вона відмовилась від калорійної їжі й суттєво змінила раціон харчування. Судячи з усього, роботу в залі зірка також розпочала.

Як схудла Alyona Alyona?

На фото у повен зріст реперка похизувалась новими формами, яких досягнула за майже місяць схуднення. Вона постала у чорних спортивних лосинах з яскравим елементом, кросівках та рожевій футболці. Для кадру Alyona Alyona прихопила кілька вимірювальних метрів й, схоже, цілком задоволена першими результатами.

Топимо жир!.. Вже майже місяць, як я знайшла дієтолога та тренера та маю перші результати,
– підписала виконавиця промовисте фото.

Реакція мережі

Попри те, що Alyona Alyona не стала розсекречувати, на скільки кілограмів схудла, прихильники були в захваті від її помітно стрункішої фігури. Фани не скупились на компліменти й радо підтримували перші успіхи зірки:

  • Значно меншою виглядаєш;
  • Результати видно, не зупиняйся;
  • Молодець, удачі тобі. Вір в себе і все вийде;
  • Чудове рішення. І тут навіть не про зовнішній вигляд, а здоров'я.Alyona Alyona до та після схуднення / Фото Instagram / @alyona.alyona.official