Вперше про онкохворобу Алла Мазур публічно заявила всередині листопада 2019 року. Тоді 54-річна ведуча ТСН опублікувала допис, у якому зізналась, що бореться з раком. Вона вирішила не розголошувати деталей свого діагнозу, запевнивши, що розпочала курс лікування. Алла Мазур переконана, що її приклад може надихнути українців на обстеження та врешті врятувати чиєсь життя.

Читайте також: У нас сльози наверталися, – ведуча Лідія Таран розповіла про повернення Алли Мазур з онколікарні

Наразі телеведуча, яка повернулася на екрани одразу після початку лікування, пережила четверту хіміотерапію. Вона далася їй значно легше, ніж попередні. Попереду в знаменитості складний шлях лікування та операція, яка обов'язково приведе до гарного результату.

А поки боротьба Алли Мазур за повноцінне життя триває, вона вирішила оприлюднити власні методи, як вберегти себе від розпачу випадку діагностування онкологічної хвороби. Відповідний допис з'явився на особистій сторінці телеведучої в інстаграмі.

Найперше, на чому наголосила телеведуча – регулярне обстеження. Аби розпочинати кожен рік свого життя щасливо, телеведуча пропонує відвідувати лікаря напередодні кожного дня народження. Піклування про своє здоров'я напередодні такого знакового дня точно не завадить, а дата ніколи не забудеться.

Якщо прогнози невтішні, журналістка радить не поспішати з висновками, адже навіть такі діагнози, як онкологія можуть бути хибними. Якщо чергове обстеження підтвердило захворювання, необхідно опанувати себе та одразу розпочинати лікування.

Не відкладати лікування в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте – і починайте шлях,
– запевнила Алла Мазур.

Телеведуча зауважила, що цей шлях не буде легким, але боятись і соромитись тут нічого: "Чим раніше почати боротьбу, тим більше шансів на швидше одужання". Сама Алла Мазур зізналася, що довірилася офіційній медицині і переконана, що невдовзі зможе повідомити фінальну добру новину.

Вона вкотре подякувала "усім близьким і далеким" за підтримку і допомогу, яка зіграває і додає сил.