Сьгодні, 24 лютого, на особистій сторінці 54-річної телеведучої Алли Мазур з'явився приголомшливий кадр, який не залишив байдужим шанувальників знаменитості. У розпал боротьби з онкологією вона не відмовляється від фешн-зйомок та продовжує повноцінне життя, незважаючи на виснажливе лікування.

Читайте також: Алла Мазур з власного досвіду порадила, як побороти онкологію

Український фотограф Ростислав Ріпка, який співпрацює з багатьма зірками вітчизняного шоу-бізнесу, створив проєкт Harcourt-inspiration. До ініціативи долучилися ведучі телеканалу "1+1" Алла Мазур, Лідія Таран та Соломія Вітвіцька. Зірки постали у чуттєвій зйомці у сміливих образах. Так, Алла Мазур приміряла легку сукню з прозорої тканини темного кольору. Вбрання ледь прикрило її оголені плечі. Усміхнена телеведуча замріяно позувала у затемненому приміщенні, яке допомогло відобразити авторові гру світла та тіні. Її ніжний образ доповнив легкий макіяж з рожевою помадою та тінями-блискітками.

Журналістка публічно прокоментувала результат роботи з фотографом, зазначивши, що він зумів побачити зіркових моделей в легендарному аристократичному чорно-білому стилі Harcourt. Вона зізналася, що відчувала себе подібною на культових знаменитостей минулого століття Марлен Дітріх та Бріджит Бардо.

Поки наш чарівник і за сумісництвом улюблений фотограф ведучих ТСН – Ростик Ріпка готує свій особливий і таємничий проект Harcourt-inspiration, покажу вам трохи секретиків. Це лише краплинка настрою… За одну річ я йому вже вдячна: він перший, хто подружив мене з червоною помадою,
– прокоментувала кадр Алла Мазур.

Сам автор проєкту Ростислав Ріпка також не стримався від коментарів дивовижного процесу та залишився задоволений співпрацею: "Алло, дякую за довіру і магію кіно в кадрі. Впевнений, результатом будемо насолоджуватись". Фоловери радо сприйняли разючі зміни стилю Алли Мазур та залишили під фото понад шість тисяч вподобань та десятки коментарів, наголошуючи на бездоганному вигляді телеведучої.