На своїй сторінці в інстаграмі Алла повідомила, що вони зі знімальною групою та учасниками шоу були в Каппадокії три дні. За її словами, "цю казку можна спостерігати вічно".

Читайте також: Юрій Горбунов розкрив цікаві деталі з весілля з Катериною Осадчою

Також Костромічова знялася в ефектній фотосесії, де на тлі можна побачити повітряні кулі з турецьким прапором. Для Алли ця поїздка стала втіленням мрії протягом останніх 5 років.

За цю поїздку в моїй голові дуже багато змінилося. Я згідна з висловлюванням "скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина", з подорожами теж саме: скільки культур ти ввібрав – стільки разів ти людина,
– зазначила ведуча шоу "Топ-модель по-українськи".

А напередодні супермодель відвідала ще одне популярне завдяки термальним джерелам курортне місто Памуккале. В інтерв'ю для журналу Cosmoolitan Алла зізналася, що у реальності пейзажі викликали суперечливі емоції.

"Багато резервуарів закриті і не наповнені водою, тому картинка "очікування – реальність" зіграла трохи не в сторону очікувань. Але ми все одно походили по сходинках озер, спустилися в низ – це дуже незвичайне відчуття: тактильно здається, що все навколо гостре, а насправді, оскільки довгий час обмивалося водою, дуже гладеньке", – згадала Костромічова.