Щоб не збожеволіти під час тривалого сидіння вдома на карантині, кожен знаходить собі заняття до душі. Хтось дивиться фільми, хтось грає в настільні ігри, а ведуча реаліті Нового каналу "Топ-модель по-українськи" Алла Костромічева запустила новий челендж – #фешнтрешн.

Цікаво Мотиваційний карантин: 5 фільмів від Григорія Решетника

Вона запропонувала викидати сміття при повному "параді" – з макіяжем, укладанням волосся та в стильному одязі. Для старту челенджу Алла нафарбувала губи червоною помадою, накрутила волосся, обрала яскраве жовте плаття з розрізами від стегна, легке пальто із зебровим принтом і ботфорти.

Чесно зізнаюся, красиві фото вийшли не з першого разу. Ви б бачили висловлювання чоловіка, який проїжджав повз на машині, коли я в цьому образі копалася в сміттєвому баку, щоб витягнути свій пакет і зробити новий дубль, – сміється Костромічева. – Але давайте не будемо звертати уваги на думку інших і будемо красивими в будь-який ситуації.

Естафету #фешнтрешн ведуча Нового каналу передала своїй колезі по "Топ-моделі по-українськи" – Соні Плакидюк. Тому зовсім скоро ми побачимо, який модний образ fashion-фотограф обере для прогулянки до сміттєвого бака.