Телеведуча наважилась оприлюднити діагноз рак, аби стати прикладом для всіх тих, хто вже розпочав лікування з онкозахворюванням або ж тільки дізнався про подібну недугу. Для програми "Світське життя" Алла Мазур вкотре пояснила, чому слід реагувати на хворобу негайно та як вберегтися від ризиків зараження коронавірусом людям зі слабким імунітетом.

До теми Алла Мазур розповіла про лікування онкохвороби: Сили відновлюються

Як Алла Мазур почувається зараз?

Попри те, що операція та основна частина лікування Алли Мазур вже позаду, вона продовжує реабілітацію та ретельно стежить за своїм здоров'ям. Зараз її стан стабільно хороший, а медики запевняють, що перемога над раком вже близько.

Я зараз, Слава Богу, почуваюся гарно. Останні аналізи показали, що все рухається позитивно, не хочу наврочити. Лікарі кажуть, що прогнози дуже обнадійливі, я активно повернулася до роботи,
– поділилася Алла Мазур.

Ведуча закликає сміливо вступати в тривалу, коштовну й складну боротьбу, адже втрата часу лише затягує процес одужання. Вона також наголосила на необхідності перевіряти своє здоров'я, адже небезпечна хвороба може протікати безсимптомно, як і в неї.


Алла Мазур та Катерина Осадча / Фото Instagram / @svitsketv

Як Алла Мазур оберігає себе під час карантину?

Алла Мазур зізналася, що під час спалаху коронавірусу вона береже себе так, як і радять експерти всім громадянам України – дотримується соціальної дистанції та одягає захисну маску. Вона намагається уникати людних місць, а якщо є термінова необхідність – не соромиться нагадувати про дотримання карантинних обмежень тим, хто нехтує заходами безпеки.

"Ми розуміємо, що ліків від COVID-19 зараз немає, але, на щастя, цю хворобу регулює розум. У цій ситуації рятують дуже прості речі, які здаються банальними, але найбільш помічні – соціальна дистанція і маска", – наголосила Алла Мазур.