Про це він розповів у інтерв’ю для "GQ".

Актор розповів, як змінилося його життя після розлучення та якими є тепер його стосунки з екс-дружиною та шістьма дітьми.

53-річний Бред зізнався, що сьогодні з ним успішно працює психолог, якого він врешті решт знайшов лише з третього разу. Пітт не вважає, що сьогоднішні переживання можна назвати кризою середнього віку.

"Ні, це не криза. Я інтерпретую кризу середнього віку як страх перед старістю і страх перед смертю, розумієте, коли ти ідеш і купуєш собі "Lamborghini". Власне, останнім часом вони мені стали подобатися!", – пожартував актор.


Бред Пітт дав перше інтерв'ю після розлучення з Анджеліною Джолі

Бред поділився, що сьогодні він почуває себе втомленим від самого себе. Але це для нього завжди служило та служить великим генератором змін, за що він вдячний.

Читайте також: Бред Пітт у модній фотосесії: худе обличчя і проникливий погляд

Екс-чоловік Джолі також зізнався, що зазирав у пляшку замість того, щоби дивитися в лице труднощам.

"Навіть в останній рік, розумієте, я не вирішував проблем. Я забагато пив. Це просто стало проблемою. І я дуже щасливий, що тепер, через півроку, це стало гіркою радістю, але я знову маю доступ до своїх почуттів", – сказав актор.

Він погоджується з Джолі, яку він в інтерв’ю називає "партнеркою", що справа про розлучення та опіку над дітьми не має перетворитися на нищівну судову війну. Тому що в ній не буде переможця, а будуть лише постраждалі. Він абсолютно не хоче ненавидіти Анджеліну.

Моїм першим імпульсом було вчепитися… Але потім ти згадуєш кліше: "Коли любиш когось, відпусти." Тепер я знаю, що це означає, я сам це відчув. Це означає любити когось без володіння ним. Означає нічого не чекати у відповідь. Красиво написано. Красиво звучить, коли Стінг це співає. Для мене це не означало нічого, доки, ви розумієте. Доки ти сам це не переживеш,
– зізнався актор.

Нині вони з Джолі працюють над тим, щоби розробити оптимальний графік зустрічей батька з дітьми.

"Я був справді безпомічний, прикутий до системи, коли було задіяно службу опіки. Але знаєте, після всього цього нам вдалося разом із цим розібратися. Ми обоє стараємося щосили", – підсумував актор.

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі місяць тому теж прокоментувала розлучення з Бредом Піттом, зазначивши, що вони завжди залишатимуться родиною.

Також західні ЗМІ повідомляють, що стосунки між парою наче дійсно відновилися.