Романтичні фото Аліна Гросу залишила на своїй сторінці Instagram та зізналась, що зустріла 24 рік життя в статусі заміжньої жінки.

Читайте також: Аліна Гросу, яка проживає в Москві, прилетіла в Київ на зйомки

Можна сказати, коханий прийняв мене в свою сім'ю і подарував мені її до мого дня народження! Тепер я точно буду говорити, що моє серце не вільне! В ньому є багато-багато любові... Оскільки рідних людей / членів сім'ї у мене стало в два рази більше,
– йдеться в повідомленні.

Щоб попередити всіх шанувальників, російська гастролерка додала, що весілля – ще попереду, і воно відбудеться в Італії. А поки, Аліна Гросу відзначає своє день народженні п'є келих шампанського за те, "щоб цей рік був ще кращим".

На панорамних фото, зроблених, скоріш за все, у Москві, Аліна одягнута в ніжній максі-сукні білого кольору, яке підв'язане пояском. Плечі у "весільній" сукні ледь приспущені, а довгі рукави у формі ліхтариків прикрашені мереживними орнаментами. Для зачіски Гросу обрала розпущене волосся з легкими локонами та ніжною косичкою з вплетеними квітами, а її весільний букет складався з білих півоній.


Аліна Гросу вийшла заміж / Instagram / @alina_grosu

Її ж обранець, обличчя якого вона перестала приховувати, але так і не вказала його ім'я чи прізвища, обрав чорний класичний костюм з білою сорочкою.


Аліна Гросу вийшла заміж / Instagram / @alina_grosu

Відомо, що пропозицію одруження коханий Аліни Гросу зробив їй навесні, а вже на початку травня співачка відзначила гучний дівич-вечір.