Зробив він це у програмі "Світське життя". ALEKSEEV зізнався, що в Росії у нього є чимало прихильників, тому саме для них артист щоразу вирушає в Росію та дає гучні концерти.

Читайте також: Alekseev вперше прокоментував чутки про роман із солісткою "ВІА Гра"

Я люблю музику і буду там, де вона є. У Росії в мене дуже багато прихильників, які мене люблять за музику. І на кожному концерті я завжди співаю українською мовою,
– пояснив ALEKSEEV.

Водночас співак прокоментував загалом ситуацію з російськими гастролерами. За його словами, багато українських артистів відмовились від гастролей в Росії не через патріотичні міркування. ALEKSEEV переконаний, що чимало вітчизняних співаків не мають популярності в РФ.

"Я не сказав би, що дуже багато артистів відмовилися від концертів. Дуже багато артистів кажуть, що так зробили, тому що вони там нікому не потрібні", – додав він.

Хто такий Alekseev?Свою сольну кар'єру Alekseev розпочав на шоу "Голос країни". Після ефектної появи на проекті він стрімко увірвався в шоу-бізнес. Згодом артист відзначився чималими скандалами: Alekseev отримав російські премії "Муз-ТВ" та Ru.TV, а у 2018 виступив на Євробаченні від Білорусі.