Новий майже трихвилинний відеоролик з фрагментами з фільму "Ірландець" з'явився на ютуб-каналі стрімінгового сервісу Netflix. Варто відзначити, що гангстерська драма Мартіна Скорсезе стане першим проєктом для американської компанії.

Читайте також: Український трейлер до стрічки "Вайнштейн" про ґвалтівника з'явився в мережі: відео

Також варто додати, що сюжет картини "Ірландець" заснований на реальних подіях. У фільмі розповідатиметься про злочинця, а саме найманого вбивцю Френка Ширане. Роль криміналіста виконав 75-річний Роберт де Ніро. Компанію на знімальному майданчику легендарному акторові склав не менш культовий артист – 79-річний Аль Пачіно. Також до акторського складу фільму "Ірландець" увійшли Джо Пеші, який зіграв одного зі злочинців у двох перших частинах "Сам удома", і Гарві Кейтель.

Варто відзначити, що у зйомках картини знімальна команда використовувала дорогі технології, аби відтворити реальний вигляд героїв у різному віці, починаючи від 30 років, закінчуючи сімдесятьма. Роберт де Ніро, який зіграє вбивцю, постане молодим у фільмі завдяки використанню цифрової обробки. Прем'єра "Ірландця" у світі відбулася 27 вересня, однак для користувачів Netflix вона буде доступною вже 27 листопада.

"Ірландець": дивитися другий трейлер до фільму

"Ірландець": дивитися перший трейлер до фільму

Дивитися тизер фільму "Ірландець": відео