"Аквамен" – фантастичний бойовик про супергероя, прем'єру якого чекають мільйони людей. 5 жовтня у мережі з'явився ефектний трейлер фільму від режисера Джеймса Вана, який вже набув чималої популярності.

Читайте також: "Капітан Америка" Кріс Еванс завершив співпрацю з Marvel

За сюжетом кінострічки, Артур Каррі, який народився в сім’ї наглядача маяка, відчуває, що відрізняється від однолітків. Помираючи, його мати Атланна відкрила таємницю – насправді вона королева Атлантиди, яку вигнали на сушу, тому Артуру судилось стати правителем семи морів. Ошелешений хлопець ще не розуміє, що на нього чекає, відтак здобуває освіту у звичайній школі та розвиває свої надздібності – величезну силу і вміння розмовляти з рибами. Однак згодом головний герой зустрічає Меру, з якою вирушає на пошуки легендарного тризубу.

Дивіться трейлер фільму "Аквамен" (відео):

Відомо, що режисер Джеймс Ван екранізував історію супергероя, який вперше з'явився на сторінках коміксу в 1940-му році. Відтоді Аквамен часто був другорядним персонажем. Перша велика поява супергероя на телеекранах сталась у березні 2016 року, коли відбулась прем'єра фільму "Бетмен проти Супермена". Тепер же у Голлівуді вирішили створити окрему кінострічку про Аквамена, залучивши до зйомок голлівудських зірок. Зокрема, у бойовику знялись Джейсон Момоа, Ніколь Кідман та Ембер Хьорд.

Кошторис динамічної кінострічки склав 160 мільйонів доларів. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 13 грудня 2018 року.