Резонансну новину повідомило видання The Washington Post.

35-річну Еллісон Мек, яка зіграла роль Хлої Салліван у серіалі "Таємниці Смолвіля", затримали за підозрою у співпраці з групою Nxivm, яка займається організацією семінарів щодо саморозвитку. Однак всередині організації діяла група осіб, що змушувала жінок до інтимних стосунків з 57-річним лідером спільноти Кітом Раньєрі. За словами правоохоронців, це було своєрідне секс-рабство.

Читайте також: Подруга Мерайї Кері звинуватила співачку у домаганнях: деталі резонансного позову

Сама акторка виконувала роль вербувальниці упродовж 10 років, йдеться у матеріалах ФБР. Вона обманом заманювала жінок в групу Nxivm, після чого жертв використовували у сексуальних цілях. За словами правоохоронців, Еллісон Мек займала одне з провідних місць в "команді" та отримувала від роботи чималу плату.

Учасники рабської організації називали себе "панами", а жертв сексуального насилля – "рабинями". Під час вступу в Nxivm жінки розповідали свої таємниці та компромати з життя близьких людей, тому покинути незаконну спільноту не могли через шантаж організаторів. За інформацією ЗМІ, також на їхньому тілі ставили клеймо з ініціалами Кіта Раньєрі.


Жертви секс-рабства мали клеймо (фото – The Daily Mail)

Наразі зірка заперечує всі звинувачення, а поліцейські збирають докази її вини. Еллісон Мек загрожує до 15 років ув'язнення.

Що таке Nxivm?
Це своєрідний культ, заснований у 1990 році математиком Кітом Раньєрі. Упродовж майже 30 років організація пропонувала людям пройти курси з професійного розвитку. У березні 2018 року Раньєрі заарештували в Мексиці та екстрадували його до США.