Про це знаменитість розповіла в ефірі радіошоу на "SiriusXM", передає The Daily Mail.

Стурбована Маргуліс розповіла, що 1989-го року Сігал запросив її через кастинг-директора у свій номер пізно ввечері. Вона ж, звісно, будучи ще акторкою-початківцем нічого не запідозрила та прийшла на його запрошення.


Джуліанна Маргуліс в ефірі радіошоу на "SiriusXM"

Читайте також: Любитель Росії Стівен Сігал потрапив у секс-скандал

Сігал чекав Джуліанну в номері один, і щонайгірше, він був озброєний. Стівен Сігал заявив, що є цілителем і хотів би зробити їй масаж.

Коли я приїхала, мене попросили піднятися до нього в номер. І він показав мені пістолет, я ніколи не бачила пістолети в реальному житті. Мене ніхто не зґвалтував, не образив, я не пам'ятаю, як я вибігла з того номера. Всі ці історії починаються однаково – з прохання зробити масаж,
– заявила Маргуліс.

Однак на цьому історії не завершуються. Джуліанна додала, що до неї також домагався горезвісний кіномагнат Гарві Вайнштейн, якого звинувачують в згвалтуваннях та сексуальних домаганнях. Гарві теж чекав на Маргуліс у своєму номері, але він відразу був у халаті, а його кімната була освітлена свічками.

"Він відкрив двері, він був у халаті. Його кімната була освітлена свічками, на столі стояла вечеря на двох. Він подивився на мого асистента, розлютився і зачинив двері. Звичайно, роль я не отримала", – підсумувала Маргуліс.

Нагадаємо, що у секс-скандал охопив вже велику кількість відомих голлівудських зірок, від яких шанувальники та вся спільнота Голлівуду була в невимовному шоці. За останніми даними, за сексуальні домагання та згвалтування звинучаються таких постатей як Гарві Вайнтшейна, Кевіна Спейсі, Бретта Ретнера, Дастіна Хоффмана, Джанні Версаче, Стівена Сігала та Девіда Блейна.