Про це повідомляють на Variety.

Жінка висловила своє обурення з приводу ізоляції Кевін Спейсі в Голлівуді після секс-скандалу, а також засудила творців фільмів, які прибрали актора зі знімальних майданчиків. Цими стрічками став серіал "Картковий будинок" та "Всі гроші світу".

Читайте також: Як секс-скандал із зіркою "Карткового будинку" Кевіном Спейсі вплинув на зйомки серіалу

Я ніяк не можу схвалити той факт, що, незважаючи на його вчинки, його звільнили з фільмів. Ми що, повертаємося в ті часи, коли людей, які вчинили якийсь проступок або порушили закон, повністю ізолювали? Ми збираємося вирізати їх з нашої історії,
– прокоментувала вчинки Кевін Спейсі оскароносна актриса.

Джуді Денч додала, що свого часу Спейсі дуже її підтримав після смерті її чоловіка. Взамін воно готова бути на стороні Кевіна і всіляко йому допомагати: "Я не знаю всіх обставин, але він завжди був і залишається приголомшливим актором і хорошим другом. Не можу уявити, що він зараз робить. Я думаю, що є безліч речей, які пора виправити і зробити правильно. Це незвичайний момент – час змін".

Варто додати, що Джуді Денч та Кевін Спейсі працювали на одному знімальному майдачинку американського фільму 2001 року "Корабельні новини".

Нагадаємо, що в кінці 2017 року декілька чоловіків і жінок звинуватили Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Актор визнав провину, вибачився, здійснив камінг-аут і пішов лікуватися від сексуальної залежності. Поліція Лос-Анджелеса передала всі матеріали в прокуратуру щодо звинувачень Кевіна Спейсі в домаганнях. Нещодавно представники правоохоронних органів зняли зі Спейсі будь-які звинувачення, оскільки термін давності ймовірних злочинів давно минув.