Голлівудська алея слави завжди була і залишається почесним і бажаним місцем для тих, хто працює над індустрією розваг. На ній закарбовані імена знаменитостей та вигаданих персонажів, які здійснили неабиякий вклад в розвиток кінематографу, музики та телебачення. Відучора бронзових зірок на Голлівудському бульварі, довжиною у понад п'ять кілометрів, побільшало.

Читайте також: Зірки "Крижаного серця 2" засвітили розкішні сукні на кінопрем'єрі: фото

48-річна Ідіна Мензел та 39-річна Крістен Белл ввійшли в світову історію кіно. Саме їхніми голосами заговорили персонажі мультфільму "Крижане серце", який продовжує встановлювати рекердні касові збори. Творіння американської кінокомпанії Walt Disney Pictures принесло авторам понад мільярд доларів і продовжує захоплювати шанувальників у всьому світі.
Індіна Мензел для урочистої події обрала розкішну шовкову сукню червоного кольору. Колишня актриса театру Крістен Белл з'явилася на нагородженні у стриманому образі: гольфі білого кольору та світлій довгій спідниці.
Акторки Ідіна Мензел та Крістен Белл на Голлівудській алеї слави / Instagram /@idinamenzel
На нагородженні актриси, які товаришують і в звичайному житті, були надзвичайно щасливі: обіймалися, вітали одна одну та з радістю позували перед об'єктивами камер.

Наші персонажі подорослішали, їх чекають нові пригоди і історії. І якщо ви думаєте, що самі за цей час змінилися і вам не сподобається новий мультфільм, то ви дуже помиляєтеся!
– ділилася передчуттями Крістен Белл напередодні виходу другої частини "Крижаного серця".

Нагадаємо, що одна з найочікуваніших прем'єр року "Крижане серце 2" відбудеться вже завтра, 21 листопада.

"Крижане серце 2": дивіться відео остаточного трейлеру