Світову популярність Кетрін Винник принесла роль дружини Рагнара Лодброка – Лагерти – у серіалі "Вікінги". П’ятий сезон серіалу "Вікінги" вийде на екрани вже 21 листопада 2017 року. Всього покажуть вісім епізодів, які будуть виходити кожне середу. Всього в сезоні буде 20 епізодів, тож частину з них глядачі побачать вже в 2018 році. А зйомки шостого сезону "Вікінгів" стартував вже цієї осені.

Читайте також: Вчені довели, що серед воїнів-вікінгів справді були жінки

Як пише ET Canada, режисером одного з епізодів стане Кетрін Винник – це її перша робота в якості режисера. Винник відзначила, що вона "дуже схвильована" новою роллю та спробує впоратись із всіма завданнями, які будуть за камерою.

Серал "Вікінги" створив режисер Херст Майкл на замовлення кабельного каналу History. Зйомки п'ятого сезону серіалу почалися в травні 2016 року.


Серіал "Вікінги" 5 сезон: дата виходу

Сюжет серіалу побудований навколо воїнів вікінгів під командуванням їх сміливого ватажка Рагнара в епоху початку середньовіччя. Рагнар Лодброк – пройшов шлях від простого воїна до короля племен і народів, що зробило його наймудрішим в дружині. Як свідчить легенда народів Норвегії, Лодброк прямий нащадок бога війни і зброї Одіна.

З давнини вікінгів вважали найбільш доблесними і сміливими людьми на землі. Зустрівши на своєму шляху вікінгів подорожні схиляли коліна, вороги тремтіли й боялися їх. Жоден з ворогів так і не зміг здолати короля Рагнара, норвежці захоплюються ним і досі.

Серіал "Вікінги" 5 сезон: дивитися онлайн трейлер