Голлі Беррі влаштувала на офіційній інстаграм-сторінці так звані фітнес-п'ятниці. Наприкінці робочого тижня акторка пропонує прихильникам приєднатись до її тренувань та повторити вправи, які радять її тренери. 8 листопада Голлі Беррі займалась у спортзалі під контролем Мубарака Маліка, який довів прес знаменитості до бездоганної рельєфності.

Читайте також: Злата Огневич показала фрагмент свого тренування: приголомшливе відео

Відомо, що акторка посилено тренується для зйомок у новому фільмі з назвою Bruised, що в перекладі означає "у синцях". Наразі автори кінострічки не розсекречують деталей сюжету, однак відомо, що головну роль зіграє саме Голлі Беррі. У мережі вона показала, наскільки готова до зйомок, продемонструвавши ідеальний накачаний прес.

"Немає нічого кращого, ніж поставити мету і досягнути її. Одна з моїх цілей – підготовка до зйомок Bruised. Рельєфний прес? Я нарешті отримала його. Друзі, ставте свою планку! Яка ваша мета в фітнесі? Підімайте планку вище. Робота буде нелегкою, але результат вартий кожної витраченої секунди", – із захватом поділилась Голлі Беррі.

Голлі Беррі – не єдина голлівудська красуня, яка перед зйомками доводила своє тіло до бездоганних форм. Перед створення фільму "Шахрайки з Волл-Стріт" Дженніфер Лопес щодня проводила час у спортзалі.