Про це Ембер Герд розповіла прихильникам в інстаграм. Акторка вирішила не вдаватись у деталі, зазначивши тільки, що не може оговтатись від новини про смерть Пейдж Герд. За словами Ембер, вона завжди отримувала шалену підтримку від матері та не знає, як жити без цього.

Читайте також: Ембер Герд намагалася підставити Джонні Деппа, змовившись з подругою-трансгендером: деталі

"Моє серце розбите і спустошене через смерть мами, Пейдж Герд. Вона покинула нас занадто рано, залишивши тільки прекрасні спогади… Важко собі уявити, а ще важче сказати, але мені по-справжньому пощастило бути її дочкою і отримувати її тепло, яке вона мені віддавала майже 34 роки", – розповіла Ембер Герд.

До допису акторка додала архівні фото з мамою, які встигли розчулити мережу. Колеги, зіркові друзі та прихильники Ембер Герд засипали сторінку акторки словами співчуття.

Цікаво, що Пейдж Герд співчувала Джонні Деппу щодо його скандального розлучення з Ембер. Як тільки вийшла постанова суду, згідно з якою актор не міг наближатись до колишньої обраниці, її мама написала зятю листа. У зверненні Пейдж підтримала чоловіка та пояснила наміри Ембер. Наприкінці листа вона додала: "Я люблю тебе, синку".