Журналісти вже звикли, що на кінопрем'єри зірки приходять у яскравих вбраннях з блискітками та пір'ям. Вони всяко намагаються продемонструвати свій статус кінодів, підібравши сукні в стилі "золотого Гооллівуду". Однак Блейк Лайвлі вкотре зруйнувала ці неписані традиції, показавши стильний дизайнерський одяг.

Читайте також: Акторка Блейк Лайвлі зачарувала ефектним образом на кінопрем'єрі: фото

Новий образ Блейк Лайвлі засвітила на презентації фільмів в рамках щорічного кінозаходу CinemaCon-2018, який традиційно відбувається в Лос-Анджелесі. На презентацію кіноновинок акторка прийшла в розкішному двобортовому костюмі, який відкрив її стрункі ноги.

До вбрання синього кольору від дизайнера Соні Рікель вона підібрала стильну сорочку та метелик. Розплетене хвилясте волосся та стильний макіяж неймовірно личили зірці. Образ Блейк Лайвлі завершила світлими туфлями Christian Louboutin на підборах.

Відомо, що на CinemaCon-2018 акторка прийшла на запрошення медіакомпанії Lionsgate. Її поява на червоній доріжці привернула увагу всіх присутніх. Варто додати, що Блейк Лайвлі вигладала приголомшливо, що вже відзначили знані стилісти.


Блейк Лайвлі


Чарівна Блейк Лайвлі


Стильний образ Блейк Лайвлі


Розкішна голлівудська акторка

Всі фото – The Daily Mail