Одруження зірки популярного серіалу 90-х "Район Мелроуз" підтверджує видання People. Напередодні папараці заскочили Гізер Локлір з каблучкою з діамантом на безіменному пальці, а днями близькі друзі зірки підтвердили чутки про заручини.

Читайте також Скандальна кіноактриса Гізер Локлір потрапила до психіатричної лікарні

Як запевняють інсайдери, акторка отримала пропозицію від бойфренда наприкінці квітня на першу річницю подолання залежності від алкоголю, яка стала приводом її скандальної репутації. Близькі зірки та 22-річна донька-модель Ава підтримали її рішення зав'язати шлюб попри те, що кілька років тому через численні конфлікти та суперечки з коханим вона опинилася у в'язниці.

"Вони по-справжньому щасливі разом", – наголошують близькі пари.

Що відомо про стосунки Гізер Локлір з нареченим?

Історія кохання майбутнього подружжя розпочалася ще в шкільні роки, проте серйозні стосунки вони зав'язали лише 2017 року. Проте їхні стосунки були сповнені сварок, одна з яких завершилася ув'язненням та судовою тяганиною для Гізер Локлір. Вона завдала Крісу Гейссеру тілесних ушкоджень й побила правоохоронців. Їй вдалося уникнути ув'язнення після внесення застави в розмірі 20 тисяч доларів.

Гізер Локлір з 2008 року лікувала алкогольну та наркотичну залежності в реабілітаційних центрах, проте ці спроби були марними. Її неодноразово тримали під вартою через агресивну поведінку та напади на правоохоронців й медиків, а минулого року вона ледь не закінчила життя самогубством.