Наразі Уілсон не коментує народження дочки, однак екс-дівчина Варуні публікує у соціальних мережах фото малюка. Інсайдери повідомили виданню US Weekly, що актор не хоче бачитися ні з дитиною, ні з екс-коханкою.

Читайте також: Маленьке левеня: блогерка К'яра Ферраньї зачарувала мережу зворушливим фото з сином

Він спочатку зажадав, щоб вона пройшла ДНК-тест. Він не хоче зустрічатися з Варуні і зі своєю дитиною. Малятко, до слова, копія Оуена. У неї світла шкіра, світле волосся та блакитні очі. Уілсон навіть не намагався зв'язатися з Варуні після того, як вона народила або під час вагітності, незважаючи на те, що вони зустрічалися майже п'ять років,
– йдеться у джерелі.

Крім того, інсайдер розповів, що Оуен Уілсон знав про вагітність жінки. Варуні повідомила його про це, коли була на четвертому тижні після того, коли вони повернулися з Гавайських островів.

Нагадаємо, інсайдери повідомляли, що Вонгсвірат з Оуеном зустрічалися п'ять років, однак, коли Варуні заявила, що вагітна, актор відмовився визнавати батьківство і заявив про необхідність провести ДНК-тест на батьківство. Згодом, у вересні, лікарі підтвердили батьківство актора.

Крім того, в Оуена вже є двоє синів: семирічний Роберт Форд від його колишньої дівчини Джейд Дуелл і чотирирічний Фінн від особистої тренерки Керолайн Ліндквіст. З двома синами в актора чудові стосунки.