Романтична весільна церемонія відбулась на Гаваях, де традиційно зібрались найближчі друзі та родичі пари. Згідно з інформацією The Daily Mail, вінчання відбулося в католицькій церкві на другому за величиною острові Гавайського архіпелагу Мауї, після чого закохані відправились у ресторан на вінтажному Porsche Roadster білого кольору.

Читайте також: Актор Двейн Джонсон одружився на Гаваях: романтичні фото пари

Для весілля наречена обрала лаконічну приталену сукню білого кольору з квадратним вирізом та з квітковим орнаментом. На її голові була ніжна фата, на шиї – дорогоцінне кольє, а в руках – весільний букет з гілок мирту. Ввечері Келлі змінила сукню на відвертіший варіант. Наречений у свою чергу обрав синій костюм-трійку.

Перші кадри з весілля Майлза Теллера та Келлі Сперрі:


Кадри папараці з весілля Майлза Теллера та Келлі Сперрі / The Daily Mail

Щоб не стати об’єктом обговорення у пресі, пара тримала в таємницю усі деталі одруження. Лише сьогодні, 3 вересня, кохана Майлза Теллера опублікувала серію весільних фото з чоловіком. Що цікаво, на весіллі також були присутні фотографи з видання Vogue Wedding, тому варто очікувати, що ці кадри скоро з'являться в одному з майбутніх випусків журналу.


Перші фото з весілля Майлза Теллера та Келлі Сперрі на Гаваях / Instagram / @keleigh_sperry

Варто додати, що 32-річний Майлз та 26-річна Келлі перебували у відносинах 6 років, заручились вони 2 роки тому, а 2 вересня пара все ж вирішила піти до вінця. Для обидвох це перший офіційний шлюб.